י.ו
מנכ"ל

הגעתי דרך גוגל, עורך דין טוב חייב להיות נאמן ואמין יותר מבן זוג או חבר, עורך דין טוב צריך להיות איתך לאורך כל הדרך, בנוסף שמרית היא מקצוענית מהשורה הראשונה, הגעתי לתוצאות שרציתי והכל היה בשיתוף פעולה וסבלנות, אני מצאתי, ממליץ בחום.

     

א.ל
יהלומן

ממליץ על עורכת הדין שמרית לבייב, אישה מדהימה שעזרה לי באחד הרגעים הקשים ביותר במחיר הגון וביחס אישי מדהים. יש הרבה עורכי דין אבל הערך המוסף ששמרית מביאה קשה למצוא, הדברים שהיא מביאה לשולחן כמו מקצוענות,הקשבה וסובלנות הם דברים שאי אפשר לקנות בכסף, מודה לך על העזרה והתמיכה!

     

א.מ
מתכנת

לשמרית הגעתי בעקבות המלצה של חבר טוב שעבר גירושין, לשמחתי פגשתי עורכת דין מקצועית שמעבר לייעוץ מקצועי נתנה כתף ואוזן קשבת.

     

ת.צ מאשדוד

לכבוד: עו"ד שימרית לבייב. בראשית דברי ברצוני להודות לך על כל התמיכה ,הייעוץ והליווי המקצועי שהענקת לי. בתקופה הקשה שעברתי היית לי קרן אור . באתי אליך עם אחותייי שתמכו בי כדי לקבל ייעוץ אודות מצבי הלא פשוט רגע לפני פירוק הזוגיות,פרסתי בפנייך את כל החששות ההתלבטוית שלי ואת במקצועיות רבה ובסבלנות הסברת לי מה האופציות שעולות בפני. הכי קל ורווחי היה לשכנע אותי לפתוח תיק ולסיים את הסיפור,אך את שתורתך אמונתך לא עשית זאת אלא להיפך הסברת את ההשלכות ובעדינות שלחת אותי לשלום בית. ב"ה אנחנו כמה חודשים אחרי זה והכל התהפך ולך יקרה יש חלק גדול בכך. גיליתי עו"ד מקצועית והוגנת שלא נלחמת על מה שהיא לא מאמינה בו, ומאמינה שכל עוד הנר דולק אפשר לתקן. תודה רבה שהיית שם ברגע הכי קשה של חיי, לא וויתרת לי ונלחמת איתי על מה שאת מאמינה בו ומה שהכי נכון היה עבורי. מאחלת לך כל טוב והמשך עשייה מבורכת.

     

דני ומירה ט, תל אביב.

החיים החדשים שלנו בזכות עו״ד שימרית לבייב… שימרית קלטה את המצב כבר בדקות הראשונות הקשיבה לעומק … ותפרה לנו Tailor Made את הפתרון היצירתי שלה וליוותה את התהליך הסבוך לכל אורך הדרך, עודדה, תמכה - בנין משותף - אתגר כבד מאוד עם בעלי הדירות הליך מול המפקחת על הבתים המשותפים בתי משפט וחשש להליכים ארוכים וסבוכים - נדרשה הרבה סבלנות ותושיה - עד שבזכות שימרית הצלחנו לצאת לדרך חדשה ומרתקת - למכור את הדירה ולרכוש חדשה במיקום הרבה יותר טוב ומרתק בתל אביב … לא מובן מאליו… יש לציין שעברנו מספר עו״ד עד שהגענו אליה. זה מאוד מיוחד לפגוש אנשים כל כך מיוחדים על אם הדרך … ובמיוחד בעין הסערה … היה נפלא לדעת ששימרית שם שומרת עלינו … עד לסיום הסער

     

ק.פ
אדריכל

לרגל השנה החדשה רצינו לאחל לך שנה טובה! בזכותך אני ואחותי היום נכנסים לבית של אחי 3 שנים של סכסוך הסתיימו. למרות שבהתחלה קצת כעסנו ואולי כל אחד מאיתנו ויתר אבל הנפש שלנו משוחררת, תודה שמרית שעזרת לנו לחזור לקשר המשפחתי,האסימון נפל! אך את אומרת שאת רואה בזה שליחות היית שליחת מצווה. הצנצנת דבש מסמלת את מה שאנחנו מאחלים לך שנה טובה ומתוקה!